Ceník

Vyhlídkové jízdy historickým centrem Prahy
S profesionálně vyškolenými řidiči se znalostí místopisu Prahy. Všichni naši řidiči mluví anglicky, někteří dále německy, italsky a rusky.

Trasa A (40 min.) 1700 CZK (68 EUR)/automobil
Na této trase s námi objevíte nejzajímavější památky Starého města a Malé Strany, nepřijdete ani o úchvatný Starý židovský hřbitov, velkolepé Rudolfinum, nebo překrásný Valdštejnský palác.
Na Vaší cestě Vás budou doprovázet naši profesionálně školení řidiči, kteří Vám budou poutavě vyprávět o všech zajímavých místech, která během této jízdy uvidíte.

Trasa B (60 min.) 2400 CZK (96 EUR)/automobil
Trasa Premium rozšiřuje předchozí trasu o cestu na Pražský hrad a jeho první nádvoří, dech beroucí výhledy na celé město, slavný barokní kostel Loretu, nebo pompézní Kramářovu vilu.
Od našich profesionálně školených řidičů se dozvíte nejen historická fakta, ale i perličky a zajímavosti s památkami spojené. Během cesty Vás čeká i několik zastávek, kde si budete moci plně vychutnat atmosféru místa.

Trasa C (90 min.) 3000 CZK (120 EUR)/automobil
Trasa Luxury je v současnosti tou nejobsáhlejší trasou historickými automobily u nás. Dohromady objíždí 25 nejzajímavějších míst v Praze.
Na Vaší cestě uvidíte velkolepé památky, úžasné výhledy. Budete mít možnost několika zastávek, kde Vás naši řidiči rádi vyfotografují a ukáží Vám krásy Prahy zblízka. Tato trasa je doslova nabitá zážitky a uspokojí i ty nejnáročnější cestovatele.


Výlety na hrady a zámky
Karlštejn (5 hodin) 8000 CZK (320 EUR)/automobil
Hodinu dlouhá cesta vede skrze malebnou krajinu na impozantní gotický hrad. Během 3 hodin na místě stihnete prohlídku hradu, zahrad i návštěvu jedné z místních restaurací.
Karlštejn byl založen roku 1348 Karlem IV, jako místo k uložení královského pokladu a korunovačních klenotů. V hradní kapli dnes najdete největší sbírku portrétů českých panovníků a repliku Svatováclavské koruny.

Karlovy Vary (8 hodin) 12000 CZK (480 EUR)/automobil
Během tohoto výletu navštívíte největší a nejznámější lázeňské město u nás. Cesta potrvá necelé 2 hodiny, 4 hodiny strávíte na místě a poté 2 hodiny zpět.
Lázně jsou známé svými 13 prameny o teplotě 70°C. Najdete zde nádhernou novorenesanční kolonádu s minerálními prameny, které můžete ochutnat, velkolepé obchody se sklem a keramikou místní produkce i skvělé České restaurace.

Konopiště (4 hodiny) 8000 CZK (320 EUR)/automobil
Navštivte zámek, kde najdete jeden z prvních elektrických výtahů na světě. Cesta sem trvá něco přes hodinu, na místě strávíte hodinu a půl a poté pojedeme zpět.
Uvidíte pokoje Františka Ferdinanda, arcivévody Rakouska, rozsáhlou sbírku paroží nebo muzeum značky JAWA, můžete obdivovat i jedinečnou sbírku motocyklů. Také zámecký park s živým medvědem, romantickými sochami a zákoutími stojí za vidění.

Terezín (4 hodiny) 8000 CZK (320 EUR)/automobil
Koncentrační tábor a židovské ghetto, jež je jedinou institucí svého druhu u nás, se nachází severně od Prahy. Cesta sem trvá hodinu, na místě strávíte 2 hodiny a poté se vrátíme zpět.
Toto bývalé posádkové město bylo postaveno v 18. století, ale během druhé světové války bylo přeměněno na místo utrpení. Pojeďte se s námi podívat na tento významný památník a připomeňte si historii za zdmi jednoho z největších táborů v České republice.


realizace: Coolie & Wotchi advertising