Ceník

Vyhlídkové jízdy historickým centrem Prahy
S profesionálně vyškolenými řidiči se znalostí místopisu Prahy. Všichni naši řidiči mluví anglicky, někteří dále německy, italsky a rusky.

Odjezdy z našich stanovišť denně 9:00-18:00 (bez rezervace)

Trasa 1 (35 min.) 1.200,- Kč/automobil
Vyhlídková jízda historickým centrem Prahy kolem nejzajímavějších památek Starého města, Židovské čtvrti Josefov a Malé Strany.

Trasa 2 (45 min.) 1.500,- Kč/automobil / Cena zahrnuje poukaz na 2 piva Kočka v tradiční pražské restauraci U dvou koček.
Vyhlídková jízda historickým centrem Prahy kolem nejzajímavějších památek Starého města, Židovské čtvrti Josefov, Malé Strany a Hradčan.

Trasa 3 (90 min.) 3.000,- Kč/automobil / Cena zahrnuje poukaz na 2 piva Kočka v tradiční pražské restauraci U dvou koček.
Vyhlídková jízda historickým centrem Prahy kolem nejzajímavějších památek Starého a Nového města, Židovské čtvrti Josefov, Malé Strany a Hradčan.

Trasa 4 (v době od 20:00 do 22.00 hod., 60 min.) 2.500,- Kč / automobil / Cena zahrnuje lahev sektu 0,375 l.
V době od 20:00 do 22:00 hodin. Romantická vyhlídková jízda do magických míst zlaté Prahy.

Trasa 5 (hrad Karlštejn, 5 hod.) 6.000,- Kč / automobil
Vyhlídková jízda do 14-tého století na hrad Karlštejn, jedno z nejkrásnějších míst České republiky.


Individuální jízdy (po předchozí rezervaci)
2.000,- Kč/ hod./automobil pro 1-3 osoby
2.500,- Kč/ hod./automobil pro 4-5 osob

Uvedené ceny platí za každou i započatou hodinu. V ceně je přistavení automobilu v centru Prahy a volba trasy dle přání klienta. V případě požadavku na přistavení automobilu mimo centrum Prahy je čas potřebný k přistavení zpoplatněn.
Pro jedinečnost okamžiku nabízíme zajištění lahve sektu za 300,- Kč.

Svatební doprava
2.500,- Kč/hod./automobil pro 1-5 osob

Doba pronájmu začíná výjezdem vybraného automobilu z garáží Praha 7 - Bubny.
Uvedené ceny platí za každou i započatou hodinu. V ceně je přistavení automobilu v centru Prahy, volba trasy dle přání klienta a nazdobení automobilu bílými stuhami. V případě požadavku na přistavení automobilu mimo centrum Prahy je čas potřebný k přistavení zpoplatněn. .
Máte-li jakékoliv přání týkající se svatební dopravy, neváhejte a kontaktujte nás.
Pro jedinečnost okamžiku nabízíme zajištění lahve sektu za 300,- Kč.

Výlety na hrady a zámky
Nabízíme vám celodenní výlet automobilem na Karlštejn nebo Konopiště. Cena dle dohody podle vybraného automobilu a počtu osob.

Pronájem pro filmové a reklamní účely
Naše automobily vám rádi zapůjčíme pro reklamní nebo filmové účely. Cena dle dohody podle vybraného automobilu a době zapůjčení.

Storno podmínky
V případě zrušení objednávky objednavatelem minimálně 2 dny před konáním akce se neplatí žádný storno poplatek. Pokud ke zrušení objednávky dojde 1 den před konáním akce činí storno poplatek 20% z celkové ceny služby. Při zrušení objednávky v den konání akce platí objednavatel 50% z celkové ceny služby a pokud by ke zrušení objednávky došlo v časovém úseku 1 – 60 minut před začátkem akce platí objednavatel 100% celkové ceny služby.

realizace: Coolie & Wotchi advertising