music drinks hand-right facebook instagram tripadvisor email leaf

Kontaktujte nás

Máte speciální požadavek?
Nevíte si rady s našimi službami?

3veteráni s.r.o.
Tobrucká 705/9, 160 00, Praha 6,
IČO 26770351
C 92544 vedená u Městského soudu v Praze

Tel.: +420 702 000 044
Email: info@3veterani.cz

Obchodní podmínky

O nás

Vítejte, jsme firma 3 Veteráni!

Nabízíme vyhlídkové jízdy historicky stylizovanými vozy po centru Prahy a  zajímavých místech po celé České republice. Naše vyhlídkové jízdy zahrnují zajímavý výklad o památkách od našich školených řidičů. Rádi vás vyzvedneme kdekoli v centru Prahy zdarma. Vyberte si z našich zájezdů nebo nás kontaktujte přímo.

Jak naše služby fungují?

Rezervujte si jízdu na našem webu prostřednictvím jednoduchého rezervačního formuláře a během jedné hodiny obdržíte potvrzení. Máte zájem o jízdu ihned? Zavolejte nám a my Vám vůz přistavíme za půl hodiny. Zdarma vás vyzvedneme ve vašem ubytování nebo kdekoli v centru města. Pak už se jen posaďte a užijte si jízdu.

Během jízdy budete mít také možnost vybrat si z pár zajímavých zastávek na focení a prohlédnutí si  místa zblízka. Po jízdě Vás rádi zavezeme kamkoliv v rámci centra Prahy. Pokud máte přání vidět místo, které není zahrnuto ve vámi vybrané prohlídce, neváhejte nás kontaktovat e-mailem nebo telefonicky a rádi Vám navrhneme zajímavou variantu.

Vyhlídková jízda Prahou není jediná možnost

Pořádáme vyhlídkové jízdy i mimo Prahu po nejznámějších českých památkách, jako je úžasný gotický hrad Karlštejn nebo známé lázeňské město Karlovy Vary. Hledáte možnost celodenního výletu ale ve stylu a pohodlí? Kontaktujte nás a my vám tento zážitek zajistíme.

 

Doplňkové služby

Pro speciální příležitosti, nebo jen k doplnění atmosféry nabízíme lahev chlazeného Prosecca nebo kytici růží. Stačí zaškrtnout možnost v rezervačním formuláři.

Deštivé a mrazivé dny? Pro nás nejsou problémem.

V létě, na jaře a na podzim jsou naše vozy kabriolety, ale v zimních nebo deštivých dnech mají průhledné střechy, klasické topení, vyhřívaná sedadla a deky.

Chcete překvapit své blízké?

Kontaktujte nás telefonicky nebo na e-mailu a rádi Vám pomůžeme vymyslet a naplánovat nezapomenutelný zážitek a překvapení na které nikdy nezapomenete.

Máte zájem o vyhlídkovou jízdu pro větší skupinu?

Rádi Vám pomůžeme jízdu naplánovat a zorganizovat. S většími skupinami máme spustu zkušeností a vytvoříme pro Vaší firmu, rodinu, přátele apod. nezapomenutelný zážitek.

Chráníme životní prostředí, naše vozy jezdí na LPG  ?

  • Naše vozy jsou z bezpečnostních a jiných důvodů pouze repliky připomínající kouzelnou éru začátků automobilového průmyslu